عرضه کننده رزین کامپوزیت مرغوب

۰
(۰)

رزین کامپوزیت، موارد استفاده گوناگونی در دندان پزشکی مدرن دارد. این محصول، همان گونه که مشاهده می کنید، از دو بخش کامپوزیت و رزین تولید می شود. کامپوزیت، نوعی ماده به شمار می رود که با اضافه شدن رزین به آن، باعث بالا بردن مقاومت و همچنین شفاف شدن دندان ها می گردد. پس اگر می خواهید لبخندتان زیباتر شود و دندان های پوسیده خود را ترمیم کنید، بهتر است که از این مواد خمیری بسیار کاربردی استفاده کنید. عرضه کننده نوع مرغوب این محصول، آن را به اشکال مختلفی ارائه می دهد. 

عرضه کننده رزین کامپوزیت مرغوب

طرز استفاده از رزین کامپوزیت

طرز استفاده از رزین کامپوزیت استفاده از رزین کامپوزیت، بایستی بر اساس تشخیص پزشک صورت گیرد. اما پس از این که پزشک معالج تان تأیید کرد که شما می توانید از رزین کامپوزیت استفاده کنید، مراحلی دارد که بایستی طی شود. در گام نخست، آماده‌ سازی را آغاز می کنند که شامل یک سری از آزمایش ها و همین طور معاینه دندان ها می باشد. 

بعد از این مرحله، کامپوزیت در یک قالب قرار می گیرد تا جای خود را به خوبی باز کند و به این شکل روند قالب‌گیری به خوبی انجام پذیرد. این کار که صورت گرفت، آن را برای آماده شدن به آزمایشگاه می فرستند. گاهی اوقات شاهد این هستیم که ممکن است کار آماده سازی چند مدتی به درازا بکشد. 

مدت تعیین شده که گذشت، پزشک معالج زمینه را برای گذاشتن رزین کامپوزیت در دندان فراهم می آورد. این کار ممکن است که همراه با تراشیدن دندان صورت گیرد. البته گاهی این کار انجام می شود و بعضی اوقات هم می بینیم که به شکل بسیار کمی تراشی انجام می پذیرد تا ماده ای که تهیه شده است، به خوبی سرجایش بنشیند. 

در مرحله پایانی، کامپوزیت توسط دندان پزشک، سرجایش قرار می گیرد. عموماً آن را با چسب مخصوصی که در این زمینه تولید شده و همین طور نو یا اشعه محکم می نمایند و به این ترتیب است که دیگر مشکلی در دندان مان وجود ندارد. نا گفته نماند که کامپوزیت ها برای هر فرد به صورت کاملاً سوا و جداگانه ساخته و آماده می شوند. 

اما رزین کامپوزیت برای همه افراد نمی تواند کاربرد داشته باشد. در این جا به چند موضوع اشاره می کنیم که طرز استفاده از رزین را برای کسان خاص، محدود می کند: 

 • کسانی که دندان های شان به صورت شدیدی ساییده شده است. 
 • کامپوزیت به درد آن شمار از افرادی که دندان قروچه می کنند، مناسب نیست. 
 • بهداشت دندان امر مهمی می باشد؛ ولی اگر چندان به این مسئله اهمیت نمی دهید، به دنبال کامپوزیت کردن نروید. 
 • افرادی که دندان های شان بیش از حد بهم ریخته و نامرتب است. 
 • آن شمار از کسانی که برجستگی دندان شان زیاد است هم کامپوزیت کردن برای شان فایده ای ندارد. 
 • برای بیماران لثه فعال هم چندان مفید نمی باشد. 

لیست قیمت رزین کامپوزیت ایرانی و خارجی

رزین کامپوزیت را در بازار، زیر نام برندهای متفاوتی عرضه می کنند. همین طور باید اشاره کرد که نوع ایرانی و خارجی این محصول هم در مراکزی که خرید و فروش ابزار و مواد مورد نظر دندان پزشکی ارائه می گردد، به فروش می رسد. اما نکته این است که هر کدام از آن ها ممکن است دارای کیفیت های متفاوتی باشند. 

اگر می خواهید که تازه ترین لیست قیمت رزین کامپوزیت ایرانی و خارجی را به دست آورید، باید به این موضوع توجه داشته باشید که در شرایط ارزی کنونی کشور، نوع تولید شده توسط شرکت های خارجی، گران تر عرضه می شوند؛ هر چند نمی توان با قاطعیت گفت که رزین کامپوزیت ساخته شده در ایران، ارزان قیمت ارائه می شود. 

در کل، اگر می خواهید که نرخ های جدید را به دست آورید، بایستی به مراجعی که عرضه کننده این گونه از خمیر یا ماده می باشند. سر بزنید. از طرف دیگر، این گونه از محصول را ما در بازار در سه نوع متفاوت می توانیم پیدا کنیم که این باعث می گردد تا نرخ های شان تفاوت هایی پیدا کند. آن ها را در این جا این گونه معرفی می نماییم: 

 • رزین کامپوزیت یونیت دوز 
 • رزین کامپوزیت خمیر 
 • رزین کامپوزیت تقریباً مایع 

نرخ های این مدل از محصولات را می شود از طریق اینترنت هم به دست آورد. سایت های گوناگونی را می شود به راحتی پیدا نمود که در این حوزه فعالیت می کنند. آن ها را برخی از شرکت های تولید کننده راه اندازی نموده اند و یا این که از طریق افراد مستقل اداره می شوند. معتبرترین آن ها، نرخ های اصلی را در دسترس تان قرار می دهند. 

در هر حال، این گونه از کالای دندانپزشکی، مانند سایر محصولات، بر اساس کیفیت، میزان خرید، خارجی و یا داخلی بودن و موارد دیگری از این دست، ارزش گذاری می شود. 

شرکت های پخش عمده رزین در تهران

شرکت های پخش عمده رزین در تهرانپخش عمده رزین در تهران، توسط شرکت های خاصی صورت می گیرد. این نوع از محصول را کارخانه های گوناگونی در تنوع بالایی می سازند و روانه بازار می کنند. آن ها هستند که رزین ها را به شکل انبوه ساخته و سپس به شکل بسته بندی های متفاوتی در شهرهای مختلفی از کشورمان عرضه می دارند. 

اگر شما نیز در زمینه های گوناگونی از مجسمه سازی گرفته تا تولید مواد اولیه داندان سازی و سایر کارهای دیگر فعالیت دارید، بهتر است که خرید عمده را از معتبرترین شرکت ها انجام دهید. قابل ذکر است که تولیدی ها، محصولات شان را به طرق گوناگونی عرضه می دارند. آن ها در جای جای ایران نمایندگی هایی را راه اندازی کرده اند. 

از طریق همین شعبه ها می باشد که می توان خرید عمده را انجام داد. آن ها محصولات شان را به اشکال گوناگونی ارائه می کنند. در هر حال، رزین ها در انواع مختلفی ساخته می شوند. آن ها بی رنگ، بی بو و همچنین غلیظ چسبناک هستند. به همین دلیل است که در صنایع متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرند. 

روی هم رفته، شما می توانید با مراجعه به منابع مختلفی که به آن ها اشاره کردیم، بهترین رزین ها را برای به کار گیری در امور مختلفی تهیه کنید. خرید به این شکل را عمدتاً کسانی انجام می دهند که می خواهند به شکل گسترده و وسیعی از آن استفاده و در ساخت برخی از کالاها کارگیرند. 

مزایای رزین کامپوزیت برای دهان

استفاده از رزین کامپوزیت برای دهان و دندان مزیت های مختلفی دارد. دندان پزشکان زیادی هستند که از این محصول برای پر کردن دندان ها کار می گیرند. این ماده، برای رفع ترک ها و پریدگی دندان ها بسیار مفید واقع شده اند. البته باید در نظر گرفت که همه نمی توانند از آن استفاده کنند. در کل مزایای رزین کامپوزیت را در این جا توضیح می دهیم: 

 1. افراد کمی هستند که به آن حساسیت دارند. همچنین به عایق دندان و مقاوت نشان دادن در برابر گرما و سرما کمک می کند. 
 2. بهتر بدانید که می توان کامپوزیت دندان را تعمیر کرد. این کار به راحتی از جانب دندانپزشک صورت می گیرد. 
 3. رزین کامپوزیت بسیار زود به دنبال ها می چسبند. آن ها را در نوک و همچنین تمام دندان می توان استفاده کرد. 
 4. از جمله مزایای دیگر رزین کامپوزیت، این است که در عرض چند ثانیه پس از جا به جایی، در مکانی که گذاشته شده است، محکم می گردد. 
 5. در این شیوه، نیازی نیست که دندان مورد معالجه بخش زیادی از پوسیدگی آن از بین برود و برداشته شود. 

البته این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که پس از استفاده از این ماده، دندان نیاز به مراقبت ویژه دارد دارد تا بتواند دستکم چند سالی مورد استفاده قرار بگیرد. از طرف دیگر، عادات بد غذایی را نیز بایستی به کناری بگذارید و جهت سالم نگه داشتن، رژیم بگیرد. به این معنی که از خوردن خوراکی های سخت جلوگیری نمایید. 

اما مسئله مهم تر این است که نوع رزین کامپوزیتی که استفاده شده، چگونه است و چه کیفیتی دارد؟ اگر از بهترین مواد اولیه ساخته شده باشد، می تواند سالیان متمادی دوام بیاورد. با در نظر داشت این موضوعات، می توان گفت که رزین کامپوزیت، یک روش بسیار مناسب است و لبخند زیبا را می تواند برای تان برگرداند. 

  عدم سایش ساختمان دندان با استفاده از رزین کامپوزیت

  عدم سایش ساختمان دندان با استفاده از رزین کامپوزیت یکی از خصوصیات ویژه رزین کامپوزیت این است که به ساختمان اصلی دندان، آسیبی وارد نمی کند. در بالا به این موضوع اشاره کردیم که در هنگام جا به جایی این محصول، کمتر شاهد ساییده شدن دندان می باشیم. در حالی در شیوه های دیگر، به کلی دندان را خالی می کنند و یا یک بخشی از آن را بر می دارند. 

  به این ترتیب رزین کامپوزیت و عدم سایش دندان یکی از ویژگی های اصلی به شمار می رود و برای همین است که برخی از دندانپزشکان توصیه می کنند تا به این روش دندان های تان را معالجه کنید. باید گفت، این را هم در نظر بگیرید که بسیاری دکتران کمی هستند، به این روش کار را انجام می دهند. 

  در این زمینه بایستی یک سری معلومات را داشت و همچنین دوره های تخصصی را طی کرد. به نحوی برای انجام رزین کامپوزیت، مهارت فنی عالی نیاز است. بر پایه برخی از پزشکان، این کار ترکیبی از “هنر و دانش” می باشد. ما هم توصیه می کنیم که برای این منظور حتماً به پزشکان متخصص و مجرب مراجعه کنید. 

  این گونه دیگر نگران نخواهید بود که دندان های تان با مشکلات عدیده ای در آینده مواجه شود. در هر صورت، اگر زمان زیادی است که نتوانستید در جمع به دلیل خرابی دندان های تان لبخند بزنید و یا این که از ترک و ساییده شدن دندان های تان خجالت می کشید، بهترین شیوه درمان این است که از رزین کامپوزیت ها استفاده کنید. 

  این، یک روش ایده آل و منحصر به فرد می باشد؛ شیوه ای که غیر تهاجمی است و از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه می باشد و همچنین اگر مشکلی در آن ایجاد شود، می توان آن را در اسرع وقت با مراجعه به پزشک، ترمیم نمود. 

  مراکز فروش رزین کامپوزیت باکیفیت

  در شهرهای مختلفی از کشورمان، مراکزی را می توان پیدا کرد که در آن عرضه کنندگانی رزین کامپوزیت باکیفیت را ارائه می کنند. از آن ها می توان به شکل تضمینی این محصول را تهیه کرد. البته نیاز است گفته شود، در نوع مرغوب این ماده، بهترین مواد اولیه به کار رفته است. 

  اما کامپوزیت های مورد استفاده در داندان پزشکی را به چهار دسته تقسیم بندی کرده اند که در این جا به آن ها اشاره می کنیم. این کار باعث می شود تا شما بهتر بتوانید نوع مرغوب و خوب محصول را به دست آورید. به این موارد توجه نمایید: 

  1. کامپوزیت درشته دانه: این محصول از درات ۱۰ تا ۵۰ میکرومتری ساخته شده اند و نخستین مواد کامپوزیتی در علم داندان پزشکی محسوب می شوند. 
  2. کامپوزیت ریز دانه: نوعی جدید مدل اول به شمار می رود. ذرات که در این به کار برده می شود کمتر از ۱۰۰ نانومتر می باشند. با ترکیب رزین و پلیمر ساخته می شوند. 
  3. کامپوزیت هیبریدی: ذرات آن درشت تر هستند و بین ۱۰ تا ۵۰ میکرومتر ارائه می شوند. اما مقاومت بالایی دارند؛ اگر چه زیبایی شان چندان مناسب نیست. 
  4. کامپوزیت نانو هیبریدی: پیشرفته ترین محصول است. آن را امروزه به شکل گسترده ای استفاده می کنند و فواید زیادی دارد. 

  با در نظر داشت این موارد، می توانید به مراجع مختلفی در بازارهای گوناگون کشورمان سر بزنید. خرید خود را با خیالی آسوده انجام دهید. البته این را هم ذکر کنیم که حتماً برای تهیه چنین ماده ای، به برندهای مورد اعتماد مراجعه کنید. 

  خرید بدون واسطه ی انواع رزین مرغوب

  خرید بدون واسطه ی انواع رزین مرغوبانواع رزین در بازار وجود دارد. آن ها را می توان به پلی استر، اکریلیک، پلی اورتان، وینیل استر و همچنین اپوکسی دسته بندی کرد. نوع آخر، کاربردهای زیادی در صنایع گوناگون دارد. در هر صورت، این محصول از کیفیت های گوناگونی برخوردار است و اگر می خواهید نوع مرغوب آن را به دست آورید، بهتر است که خرید بدون واسطه را انجام دهید. 

  برای این کار بهترین روش، مراجعه به کارخانه های تولید کننده و یا شعب رسمی شان می باشد. همین طور خرید بدون واسطه ی رزین را می شود از طریق اینترنت هم انجام داد. در این عرصه، وب سایت های متعددی فعالیت می نمایند. 

  در کل، رزین ها ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. آن ها در برابر رطوبت و آب مقاوم هستند. آتش نمی گیرند. در گرمای زیاد تحلیل نمی روند. چسبناک هستند. به همین دلایل است که امروزه شاهد استفاده اعظمی آن در صنایع گوناگونی می باشیم. 

  چقدر این پست مفید بود؟

  روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

  میانگین امتیاز ۰ / ۵٫ تعداد آرا: ۰

  تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.