آرون پلیمر

فروش عمده رزین پلی استر غیر اشباع در مشهد

۰
(۰)

فروش عمده رزین پلی استر غیر اشباع در مشهد از طریق این سایت امکان پذیر است. برای خرید اینترنتی رزین پلی استر قطره برای صنایع مجسمه سازی، مبلمان، مخازن، المان های شهری، دکمه سازی و سایر قطعات کامپوزیت و فایبر گلاس با ما تماس بگیرید. فروش انواع رزین پلی استر به صورت مستقیم از کارخانه و بدون واسطه انجام می شود. رزین رزیتان، رزین کیتون، رزین قطره، رزین BKC، رزین بوشهر و … با قیمت مناسب و مستقیم از کارخانه برای مشهد ارسال می شود.

رزین در مشهد

فروش رزین پلی استر ارتوفتالیک و ایزوفتالیک در مشهد

رزین های پلی استر در صنایع زیادی کاربرد دارد و طرفداران زیادی در جهان دارد. چراکه استفاده از رزین پلی استر باعث می شود تا قطعات با طرح های متنوع تری تولید شود. این در حالی است که این طرح ها و قطعات بسیار آسان تر و با قیمت پایینتر تولید شده است.
رزین پلی استر غیر اشباع در مشهد نیز مثل شهرهای تهران، اصفهان، اراک، تبریز، شیراز و … مصرف بالایی دارد چون این شهرها جزء تولیدکنندگان برتر قطعات فایبرگلاس می باشد و در فروشگاه های رزین پلی استری نرم فروش بالایی دارند که ماده اصلی و پایه برای تولید قطعات فایبرگلاس، رزین پلی استر غیر اشباع می باشد که کیفیت این ماده در تولید قطعات فایبرگلاس مرغوب بسیار تاثیر گذار می باشد.

خرید رزین در مشهد

صنایع مصرف کننده رزین پلی استر غیر اشباع:

به طور کلی صنایع مصرف کننده و فروشنده رزین پلی استر ارتوفتالیک ارز غیر اشباع بسیار متنوع می باشد. و روز به روز به صنایعی که قطعات خود را با این ماده تولید می کنند اضافه می گردد. اما چند نمونه از صنایع پر مصرف رزین پلی استر غیر اشباع را در زیر به شما معرفی می کنیم.

 • مجسمه سازی
 • مخازن
 • قایق سازی
 • لنج سازی
 • صنایع هوایی
 • دکمه سازی
 • المان های شهری
 • مانکن سازی
 • سنگ مصنوعی
 • سنگ طبیعی
 • و…

رزین مشهد

قیمت رزین پلی استر غیر اشباع ایزو و ارتو

در نگاه کلی بین رزین ایزوفتالیک و ارتوفتالیک تفاوت چندانی وجود ندارد. و با واردات رزین پلی استری خام که رزین ایزو به نسبت رزین اورتو از مقاومت مکانیکی و شیمیایی بالاتری برخوردار است. صنایعی نظیر صنایع دریایی و صنایع هوایی و صنایع تولید مخازن و … معمولا از رزین ایزوفتالیک استفاده می کنند. چون در این صنایع مقاومت و استحکام در برابر مواد شیمیایی و خورنده بسیار مهم می باشد. اما در صنایعی که نیاز به مقاومت در برابر مخرب های محیطی ضرورت نداشته باشد مثل مجسمه سازی از رزین ارتوفتالیک استفاده می شود.
از این رو رزین ایزو به نسبت رزین ارتو دارای قیمت بالاتری در بازار می باشد.

مراکز رزین در مشهد

مراکز فروش رزین پلی استر ایزو و ارتو در مشهد

برای خرید بدون واسطه انواع رزین پلی استر تاب غیر اشباع در مشهد با شماره های درج شده در سایت با ما ارتباط بگیرید. کارشناسان ما نوع رزین متناسب با هر حرفه را به شما معرفی می کنند و نیز نمونه برای تست های اولیه را در اختیار شما قرار می دهند تا با خیال آسوده تر خرید نمایید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵٫ تعداد آرا: ۰

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.