لیست کارخانه تولید کننده رزین پلی استر مبل سازی

۰
(۰)

رزین پلی استر یکی از مواد بسیار مهم است که در روند تولید بسیاری از محصولات صنعتی و غیر صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع این محصول به عنوان ماده اولیه ضروری برای بسیاری از تولیدکنندگان و صنعتگران قلمداد شده و بدین ترتیب کارکردهای متفاوتی از آن به عمل آمده است. برای نمونه میتوان به رزین پلی استر مبل سازی اشاره کرده که در صنعت ساخت مبلمان و میز رزین، اهمیت ویژه ای را دارا می باشد. کارخانجات تولیدکننده این نوع رزین، تمام سعی خود را کرده و به راستی که رزین های مرغوب و درجه یکی را عازم بازار ساخته اند. لذا اگر مایل به آشنایی با لیست این کارخانجات می باشید؛ می توانید از همین مجموعه به مشاهده آن ها اقدام فرمایید.لیست کارخانه تولید کننده رزین پلی استر مبل سازی

مشخصات رزین پلی استر مبل سازی و انواع آن

مشخصات رزین پلی استر مبل سازی و انواع آنرزین اکریلیک و پلی استر مبل سازی که اکنون در صنعت ساخت و ساز انواع مبلمان و رنگ ترافیکی، کاربرد های عمده ای از خود را نشان داده است، دارای مشخصات بخصوصی می باشد که برای بیان این مشخصات میتوان گفت که این ماده از ترکیبات جدیدی محسوب شده که دارای جنس پلاستیکی بوده و در ساخت مبلمان های متعدد، به عنوان جایگزینی برای چوب منبت کاری شده به کار می رود.
به عبارت دیگر در بیان مشخصه بارز این رزین باید بیان داشت که رزین پلی استر ابتدا به شکل مایعی چسبناک ظاهر می شود که بعد از ترکیب با هاردنر، سفت شده و به شکل یک ماده پلاستیکی فرم ظاهر می گردد.
قابل ذکر است که رزین مبل سازی انواع مختلفی را از جهت کیفیت شامل شده و به رزین های مرغوب تا معمولی قابل دسته بندی می باشد.

نکته دیگر اینکه برای این نوع رزین که ماده قالب بسیاری از مبل سازی ها در کشور به شمار می رود، مزیت های بسیاری مثبتی را نیز درون خود جای داده است که عبارتند از:

 • استفاده از این رزین در ساخت مبلمان، تولید آسان تر را در پی دارد.
 • موجب صرفه جویی در هزینه های نهایی تولید مبلمان می شود.
 • اگر از رزین مرغوب و درجه یک برای ساخت مبلمان استفاده شود، منجر به تولید مبلمانی بسیار زیبا، باکیفیت و مقاوم می گردد.

خرید رزین پلی استر فایبرگلاس چوب

خرید رزین پلی استر فایبرگلاس چوبرزین اپوکسی و پلی استر چوب یا رزین فایبرگلاس یکی از رایج ترین مواد مورد استفاده در صنایعی می باشد که محصولات مشابه محصولات چوبی متعدد همچون مبلمان را در معرض تولید قرار می دهند.
در واقع این رزین، جایگزین مناسبی برای چوب محسوب شده و جلوه ای همانند آن را به محصولات مختلف می دهد.
ضمن اینکه هزینه ای به مراتب کمتر از چوب را نیز به دنبال دارد.

پس اگر شما نیز خریدار رزین مبل سازی هستید، می توانید مرغوب ترین نوع این رزین را از مراکز عرضه کننده معتبر درخواست و خریداری نمایید.
خیالتان از بابت رزین پلی استر فایبرگلاس کاملاٌ راحت باشد.
چرا که این ماده می تواند محصولات بی نظیری را برای شما به نمایش در بیاورد که هم کیفیتشان مطلوب بوده و هم از منظر زیبایی، تمام عیار به نظر می آیند.
از جمله محصولات تولید شده توسط این رزین عبارتند از:

 • انواع میز
 • انواع صندلی
 • انواع دکوری ها
 • و …

قیمت روز رزین پلی استر مبل سازی رزیتان

قیمت روز رزین پلی استر مبل سازی رزیتانشرکت رزیتان از جمله شرکت های با تجربه، معروف و متخصص در زمینه تولید انواع رزین های صنعتی از جمله رزین پلی استر به شمار می آید.
از این شرکت تا کنون حجم بسیار وسیعی از رزین در انواع مختلف در سطح کشور پخش شده و به فروش رسیده است.
قابل ذکر است که رزین های تولید شده از این شرکت، کاملا امتحان خود را پس داده و منجر به ارائه محصولات فوق العاده کاربردی و البته با کیفیتی شده اند.

بنا براین رزین پلی استر مبل سازی رزیتان را میتوان یکی از برترین رزین های عرضه شده به بازار معرفی نمود.
مرغوبیت این رزین حتی باعث شده تا بسیاری از رقبای خارجی تولیدکننده رزین، از عهده ارائه محصولی مشابه آن نتوانند برآیند.
مسلم است که قیمت روز رزین پلی استر رزیتان با توجه به مرغوبیت فوق العاده ای که از آن بهره برده است، در سطح نسبتا بیشتری نسبت به سایر رزین ها با برندهای دیگر قرار داشته باشد.
اما نیازی به نگرانی در خصوص قیمت این رزین نیست!
شما خریداران گرامی با ارائه درخواستتان از همین مرکز که به عنوان بهترین مرکز پخش و فروش انواع رزین صنعتی و غیر صنعتی شناخته شده است، می توانید تخفیفات خوبی را در قیمت این دسته از رزین ها دریافت نمایید:

 • قیمت رزین پلی استر رزیتان
 • قیمت رزین چوب

انواع رزین پلی استر مبل سازی خارجی و ایرانی

انواع رزین پلی استر مبل سازی خارجی و ایرانیرزین وینیل استر و پلی استر مخصوص مبل سازی که به عنوان راهکار و یا ماده ای جدید برای تولیدکنندگان محسوب می شود، کم کم جای خود را میان تولیدات چوبی شکل اما از جنس رزین باز کرده است.
شباهت این رزین با چوب آنقدر زیاد است که به سختی میتوان متوجه این واقعیت شد که محصول مورد نظر از جنس رزین است یا چوب.
البته این موضوع یعنی به کارگیری رزین به جای چوب، اصلا چیز بدی نیست.
چه بسا که منجر به قطع کمتر درختان و در نتیجه صرفه جویی در مصرف چوب می شود.
بماند که هزینه های ناشی از ساخت محصولات چوبی آنقدر بالا است که در نهایت هم منجر به ایجاد فشار بر روی خریداران به دلیل قیمت فروش بالا خواهد شد.

پس از هر بعدی که بخواهیم بنگریم، می بینیم که رزین پلی استر، راهی بسیار مناسب برای ساخت مبلمان و سایر ابزارها و وسایل می باشد.
حال اینکه در بازار فروش رزین های پلی استر مبل سازی، علاوه بر کیفیت های گوناگون، در این نمونه های متفاوت نیز عرضه شده اند:

 • رزین پلی استر ایرانی
 • رزین مبل سازی خارجی

نرخ رزین پلی استر سه جزئی ایزو

نرخ رزین پلی استر سه جزئی ایزورزین پلی استر سه جزئی ایزو (ایروفتالیک) یکی از بهترین و البته رایج ترین رزین های قابل استفاده در صنایع مختلف می باشند.
از این رزین ها که کاربردهای فوق العاده زیادی را به خود اختصاص داده اند، در تولید این گروه از ابزار و محصولات بهره می جویند:

 • ساخت انواع سنگ های مصنوعی
 • تولید انواع تجهیزات زینتی
 • ساخت انواع ماکت
 • ساخت انواع پروفیل
 • تولید ورق های صنعتی
 • صنایع تولید چسب
 • تولید لوله های انتقال آب
 • و …

قابل ذکر است که این نوع رزین با برند های متفاوتی در بازار ارائه شده است که رزین پلی استر ایزو رزیتان از جمله آن می باشد.
این نوع رزین با توجه به کیفیت فوق العاده ای که داشته و از یک برند معتبر عرضه شده است، در نتیجه باید گفت که سطح بیشتری نیز از نرخ رزین پلی استر مورد نظر مشاهده می شود.
اما برای اینکه بتوانید این محصول را با قیمت مناسب تری تهیه کنید، فروشندگان حاضر در این مرکز به شما کمک خواهند کرد.

فروش آنلاین رزین پلی استر سه جزئی مبل سازی

فروش آنلاین رزین پلی استر سه جزئی مبل سازیبه طور کلی دو گروه از رزین های پلی استر غیر اشباع در مراکز فروش موجود می باشند که رزین پلی استر سه جزئی ایزو و رزین پلی استر ارتو از جمله این موارد هستند.
در مقایسه این دو رزین باید گفت که رزین های سه جزئی ایزو، از قابلیت کاربردی بیشتری برخوردار می باشند و حتی در صنایع مبل سازی، این رزین را مورد استفاده قرار می دهند.
رزین مورد نظر که اکنون ماده قالب و رایج بسیاری از تولیدی های مبل به شمار می رود، توسط مراکز فروش مختلف از جمله مراکز فروش آنلاین در دسترس می باشد.
با مراجعه به این مراکز، راحت تر و بی دردسرتر می توان به این ماده دستیابی پیدا کرد.

ضمن اینکه مراکز فروش رزین مبل سازی آنلاین معتبر به خریداران، با ارائه قیمت عمده و کمتر از قیمت بازار به خریداران کمک می کنند تا خرید مقرون به صرفه تری را برای خود رقم بزنند.
ضمن اینکه با تهیه رزین مورد نظر از درگاه های آنلاین فروش می توانید ضمن بهره مندی از رزین قیمت مناسب، رزین هایی برخاسته از مشخصات خوب را نیز تهیه نمایید:

 • رزین های سه جزئی برخوردار از استحکام کششی بسیار خوب
 • رزین های بسیار مقاوم نسبت به انواع مواد شیمیایی و همینطور آب

شرکت تولیدی رزین پلی استر چوب

شرکت تولیدی رزین پلی استر چوبهر یک از شرکت های تولیدی رزین پلی استر یا واحدهای کوچک تر تولیدکننده رزین چوب، اقدامات بسیار وسیعی را در حوزه تولید این رزین انجام داده و نیاز صنایع گسترده ای را با ارائه محصولات بسیار خوب خود تامین ساخته اند.
به گونه ای که با همین مقدار تولیدات داخلی از این ماده میتوان پاسخگوی نیاز تعداد کثیری از خریداران یا تولیدکنندگان بود.

اما همانطور که در بخش های قبل نیز عنوان کردیم، یکی از شرکت هایی که توانسته در حوزه تولید رزین پلی استر چوب و انواع دیگر رزین بسیار موفق ظاهر شود؛ شرکت تولیدی رزین رزیتان می باشد.
این شرکت با تولید رزین های پلی استر بسیار خوب خود توانسته طی سال ها همچنان در عرصه تولید بدرخشد و به عنوان یکی از تامین کنندگان بزرگ انواع رزین به ویژه رزین چوب به حساب آید.
پس اگر خواستار تهیه رزین پلی استر چوب با بهترین برند می باشید، می توانید رزین رزیتان را از مراجع تخصصی فروش بخواهید.

تولید کننده رزین پلی استر ایزوفتالیک

تولید کننده رزین پلی استر ایزوفتالیکپلی استر رزین که در انواعی همچون رزین ایزوفتالیک موجود می باشد، توسط تولیدکنندگان متعددی در معرض ارائه و فروش قرار گرفته است.
شرکت رزیتان که پیش تر نیز به آن اشاره شد، یکی از تولید کننده های اصلی این رزین در کل کشور به حساب آمده و با تولیدات انبوه و موثر خود توانسته تا حد بسیار زیادی، دست بسیاری از رزین های وارداتی بی کیفیت و نامرغوب را از بازار داخلی کوتاه سازد.

این شرکت تمام تلاش خود را برای ارائه انواع رزین پلی استر و رزین های مورد استفاده دیگر کرده و تا کنون پاسخگوی بسیاری از صنایع و تولیدکنندگان بوده است.
قابل ذکر است که علاوه بر رزین پلی استر اشباع و غیر اشباع، رزین های دیگری نیز از این شرکت نامی ارائه شده اند که عبارتند از:

 1. رزین های الکید
 2. رزین های ریخته گری
 3. رزین های اپوکسی

چگونگی خرید انواع رزین پلی استر ایرانی بوشهر

چگونگی خرید انواع رزین پلی استر ایرانی بوشهررزین پلی استر ایرانی تحت برند های برتر و در شهر های بسیاری از ایران بخصوص در شهرهای جنوبی کشور مورد تولید و عرضه قرار می گیرد.
یکی از شهرهایی که با وجود کارخانجات مجهز توانسته اقدامات بسیاری در حوزه تولید این محصول را بردارد؛ بوشهر می باشد.
در این شهر تعداد کارخانجات فعال و پویایی حضور داشته که تا کنون اقدامات بسیار ارزنده ای را از خود بروز داده و رزین پلی استر باکیفیت و فوق العاده کاربردی ای را به بازار ارائه داشته اند.
اما موضوعی که وجود دارد چگونگی خرید انواع رزین پلی استر بوشهر می باشد.
با پیشرفت سیستم های فروش، این دغدغه نیز به طور کامل رفع شده و بنابراین خریداران گرامی می توانند از همین مرکز، مستقیم و بدون واسطه و در نتیجه با قیمتی فوق العاده استثنایی، رزین های پلی استر بوشهر را سریعا مورد خریداری قرار دهند.

صادرات عمده رزین پلی استر رزیتان

صادرات عمده رزین پلی استر رزیتانرزین پلی استر رزیتان که یکی از رزین های پرفروش و پر تقاضا در بازار داخلی به شمار می رود؛ در بازارهای خارجی نیز ارزش و جایگاه ویژه ای را پیدا کرده است.
به طوری که قسمتی از تولیدات انجام شده از این محصول، به صادرات اختصاص پیدا کرده اند.

در واقع کیفیت فوق العاده محسوس در رزین های این برند است که صادرات عمده و پی در پی آن ها را به دنبال داشته است.
چه بسا که با اثبات این کیفیت به خریداران خارجی، هر زمان به تعداد تقاضاهای آن ها از این محصول افزوده شده و هم اکنون شاهد صادرات گسترده و قابل توجهی از این محصول به بازار کشور های دیگر، بخصوص کشورهای خاورمیانه می باشیم.

قیمت کیلویی رزین پلی استر چوب ایزو

قیمت کیلویی رزین پلی استر چوب ایزورزین پلی استر چوب ایزو که از هر جهت مزیت های خود را برای تولید کنندگان و صنعتگران اثبات کرده، اکنون به دو شکل کلی مورد عرضه و فروش قرار گرفته است:

 1. رزین پلی استر کیلویی
 2. رزین پلی استر بسته بندی

اگر خواهان خرید رزین پلی استر به صورت ارزان تر می باشید؛ ما به شما رزین پلی استر کیلویی را پیشنهاد می کنیم.
زیرا قیمت کیلویی رزین پلی استر چوب ایزو از قیمت بسته بندی آن مناسب تر بوده و بنابر این تهیه آن اقتصادی تر و کم هزینه تر به نظر می رسد.
دلیل ارزان تر بودن این رزین را میتوان در حذف هزینه های اختصاص یافته به بسته بندی بیان نمود که منجر به وقوع این امر گشته است.

فروشگاه اینترنتی رزین پلی استر سه جزئی

فروشگاه اینترنتی رزین پلی استر سه جزئیفروش رزین پلی استر هم به شکل حضوری از طریق فروشگاه های عمده شهری امکانپذیر گشته و هم به صورت غیر حضوری از طریق فروشگاه های اینترنتی قابل عرضه و فروش می باشد.
فروشگاه های اینترنتی برای آن دسته از خریدارانی که امکان خرید حضوری رزین پلی استر سه جزئی را ندارند، راه حل مناسبی به نظر می رسند.
چرا که مراجعه به این فروشگاه ها در کسری از ثانیه و تنها با یک کلیک میسر شده و در نتیجه مشاهده رزین ها و ثبت سفارشات لازم از آن ها در مدت زمان کوتاه تری انجام خواهد گرفت.
اما توجه داشته باشید که برای تهیه رزین پلی استر سه جزئی درخواستی تان، تنها از مراجع مطمئن و مورد اعتماد فروش اقدام نمایید که خرید رضایت بخش تری نیز برای خود رقم بزنید.

تولید عمده رزین پلی استر مبل سازی ارتوفتالیک

تولید عمده رزین پلی استر مبل سازی ارتوفتالیکتولید رزین پلی استر به صورت عمده هم در نوع رزین ارتوفتالیک و هم در نوع رزین ایزوفتالیک توسط تولیدکنندگان توانمند کشورمان از جمله شرکت رزیتان انجام گرفته است.
این رزین نیز جزو رزین های فایبرگلاس تلقی شده که از نظر ترکیبات ساختاری، تفاوت های اندکی را با رزین ایزو دارا می باشد.
اما باید گفت که این نوع رزین نیز در مبل سازی و ساخت تجهیزات دیگر کاربردی ظاهر شده و از خصوصیات بارزی نیز برخوردار می باشد.
برای بیان این خصوصیات از گزینه های زیر کمک گرفته ایم:

 • این نوع رزین نسبت به رزین ایزو، قیمت کمتری را به خود اختصاص داده است.
 • قابلیت پخت توسط نور خورشید را داراست.
 • همچنین مقاومت حرارتی و شیمیایی بسیار خوبی را از خود بروز داده است.
 • در صنایع کامپوزیتی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵٫ تعداد آرا: ۰

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.