نمایندگی رزین پلی استرBKC

۵
(۱)

نمایندگی رزین پلی استرBKC بر این تلاش است تا این محصولات را با کیفیت ایده آل به بازار عرضه نماید تا رضایت عموم مشتریان خود را جلب نموده و همچنین بتواند افراد بیشتری را نیز به سمت خود جذب کند و از این طریق، تجارت خود را گسترش دهد. مصارف اصلی تکنولوژی رزین پلی استر در رستوران ها،آشپزخانه ها و سایر مکان هایی است که احتیاج به دیوارهای قابل شستشو دارند. خوشبختانه ساخت رزین پلی استرBKC در کشور ما به رشد و شکوفایی کامل رسیده است و در این صنعت ویژه، کشور ما بسیار پیشرفت کرده. البته نباید فراموش کنید که این صنعت در زمره صنایع کاملا تخصصی دسته بندی می شود و افرادی باید در این حیطه فعالیت کنند، که کاملا متخصص بوده و بتوانند با کیفیت ترین اجناس را به بازار عرضه نمایند و گام بلندی در جهت پیشرفت این صنایع در کشور بردارند.

نمایندگی رزین پلی استرBKC

مواد مورد نیاز برای ساخت رزین پلی استرBKC

مواد مورد نیاز برای ساخت رزین پلی استرBKC قطعا تولیدات هر کالا یا محصولی، استفاده از یکسری مواد اولیه خیلی مهم را می طلبد. اصلی ترین مواد اولیه برای تولید رزین پلی استرBKC در صنعت شامل اسید ترفتالیک، اسید آدیپیک، زایلین، ترملیتیک، اسید پلارگونیک و…. می باشد و با عنایت بر این موارد، تولید پلی استرBKC انجام می شود.

امروزه برندهای متعددی در زمینه سخت پلی استر در حال فعالیت می باشند و رقابت سنگینی نیز بین این شرکت ها شکل گرفته است. این مارک های تولید کننده به کاربرد رزین پلی استر کاملا اشراف یافته اند می دانند که اگر نتوانند نیاز بازار و مشتریان خود را با تولید با کیفیت این محصولات تامین کنند، قطعا برندهای رقیب این کار را به خوبی انجام خواهند داد و به این شکل، قسمت اعظم بازار نیز به سمت برندهای با کیفیت تر سو پیدا خواهد کرد.

شاید برای شما هم سوال شده باشد که مراحل تولید رزین پلی استر در کشور ما به چه شکل می باشد؟ این مراحل به شرح زیر هستند:

 • در وهله اول شارژ راکتور انجام می شود تا دستگاه های کارخانه آماده فعالیت باشند.
 • تولید و ساخت پلی استر احتیاج به دما و حرارت زیاد دارد و به همین دلیل، دمای دستگاه ها میز بالاتر می رود.
 • فیلتراسیون مواد اولیه در این مرحله انجام می شود.
 • مواد اولیه به دستگاه ها وارد می شود. این مرحله را تخلیه رزین می نامند.
 • حرارت بسیار زیادی به این مواد اولیه داده می شود و بلافاصله پس از آن، تمام این مواد را کاملا خنک می کنند.
 • رزین های به دست آمده را خرد می کنند و در بسته بندی های ۲۵ کیلویی قرار می دهند و روانه بازار می نمایند.

کیفیت بالای رزین پلی استرBKC

کیفیت بالای رزین پلی استرBKC کیفیت رزین پلی استرBKC تولید شده در ایران به قدری ایده آل بوده است که در حال حاضر شاهد این امر هستیم که این محصولات علاوه بر پوشش دادن کلیه بازارهای داخلی در حجم قابل توجه به کشورهای همسایه نیز صادر می شود و از این طریق، سود مالی خیلی خوبی به اقتصاد کشور ما تزریق می گردد.

رزین پلی استر در واقع مایعی می باشد که با مواد اولیه درجه یک ترکیب شده و پس از زمان مشخص به طور کامل خشک می شود. البته هر چقدر زمان خشک شدن این محصولات، بیشتر طول بکشد، قطعا درجه کیفیت این محصولات افزایش پیدا خواهد کرد.

به همین دلیل امروزه صنعتگران می کوشند تا با افزودن چند قطره کاتالیزور به این محصولات، در راستای به تعویق انداختن زمان خشک شدن آنها بکوشند. البته افرادی که با این مایع در صنعت سر و کار دارند، باید بدانند که کاتالیزور یک ماده کاملا شیمیایی می باشد و اگر به مقدار خارج از اصول به رزین پلی استر وارد شود، قطعا می تواند زمینه سر درد و سرگیجه افراد را ایجاد نماید.

کیفیت بالای رزین پلی استر تولید شده در ایران، باعث پیشرفت فوق العاده صنایع مختلف کشورمان شده که در راس آنها صنعت کاغذ دیواری می باشد. این مورد در رستوران های بزرگ و آشپزخانه های صنعتی درجه یک بسیار تاثیر گذار بوده است.

دقیقا به همین علت شرکت های تولید کننده سعی می کنند تا با بهره گیری از استانداردهای روز دنیا و قوانین ثبت شده در تجارت بین الملل، با کیفیت ترین رزین های پلی استر را به بازار روانه نمایند.

با توجه به تخصصی بودن رزین پلی استر BKC، عرضه این محصول از طریق نمایندگی معتبر باید انجام شود تا همراه با کیفیت بسیار ایده آل باشد و بتواند صنایع مختلف کشور را رو به جلو هدایت کند.

استفاده از رزین پلی استرBKC در صنعت

استفاده از رزین پلی استرBKC در صنعت استفاده و مصرف اصلی رزین پلی استر BKC در صنعت رنگ های پودری و همچنین صنعت کاغذ دیواری می باشد. به خصوص کاغذ دیواری که قابل شستشو باشد. قطعا می دانید که در رستوران های بزرگ یا آشپزخانه های صنعتی، دیوارهای آشپزخانه قطعا بسیار کثیف خواهند شد.

در این حال، اگر کاغذ دیواری ها یا رنگ های زده شده به دیوار ها دچار کثیفی و آلودگی شوند و امکان نظافت و تمیز کردن آنها وجود نداشته باشد، قطعا موجب آلوده شدن فضای آشپزخانه را فراهم می آورند و قطعا با اخطار مستقیم از سمت وزارت بهداشت نیز مواجه خواهند شد.

بنابراین این اماکن، باید با استفاده از رزین پلی استر در صنعت کاغذ دیواری، یا رنگ هایی را به دیوار بزنند که قابل نظافت باشد یا کاغذ دیواری های آنها قابل نظافت و شستشو باشد.

جالب است بدانید که به ازای ۳۰۰ روز کار در کارخانه های مرتبط با تولیدات انواع پلی استر، حدود ۱۵ تن رزین پلی استر BKC روانه بازار خواهد گشت. جالب است بدانید که امروزه، کشورهای همسایه نیز از رزین پلی استر تولید شده در ایران استقبال بسیار ویژه ای انجام می دهند.

صادرت قطعا از اصلی ترین پایه های اقتصادی یک کشور می باشد و زمانی که صادرات یک کشور از رونق خیلی خوبی برخوردار شود، قطعا اقتصاد آن مملکت نیز به طور کامل متحول خواهد شد.

امید است که با حمایت بیشتر از این صنایع، شاهد خروج اقتصاد کشورمان از بحران ایجاد شده باشیم.

عرضه مستقیم انواع رزین پلی استر

عرضه مستقیم انواع رزین پلی استر عرضه مستقیم انواع رزین پلی استر در کشور ما یکی از بهترین روش ها برای عرضه این محصولات با قیمت خیلی مناسب و کیفیت ایده آل می باشد. در این روش توزیع محصول، فروشندگان واسطه وجود ندارند و طبیعتا سود ناشی از وجود ایشان نیز از مبلغ نهایی مورد پرداخت مشتری کسر گردیده خواهد شد.

به این ترتیب افراد می توانند با پرداخت مبلغ بسیار مناسب، محصولات مورد نیاز خود را تهیه نمایند و مورد استفاده قرار دهند. همچنین در این حالت، افراد می توانند گارانتی یا ضمانت خرید خود را نیز دریافت کنند و این امر به منزله آن می باشد که اگر به هر دلیل، محصولات خریداری شده آسیب دید، هیچ ضرر مالی ایشان را تهدید نخواهد کرد.

قطعا می دانید که مشتریان اصلی انواع رزین پلی استر، صنعتگران می باشند. وگرنه این محصول قطعا به کار تمام افراد جامعه نخواهد آمد. این صنعتگران سعی می کنند تا انواع رزین پلی استر را به صورت عمده تهیه نمایند.

طبیعتا در خرید عمده، قیمت خیلی مناسب برای این افراد محاسبه می شود و صد البته می توانند تا مدت طولانی، محصولات مورد نیاز خود را در دسترس داشته و مورد استفاده قرار دهند.

این امر قطعا یک صرفه اقتصادی بزرگ تلقی می شود. طبیعتا وقتی که شما اجناس مورد نیازتان را تا مدت طولانی در دسترس خود داشته باشید، از موج بعدی تورم نرخ این اجناس نیز در امان خواهید ماند.

خرید انواع رزین پلی استر به روش مستقیم و در حجم زیاد، قطعا صرفه اقتصادی شما را چندین برابر خواهد کرد. این موضوعی است که صنعتگران، کاملا آن را درک نموده اند و به همین دلیل، در سالیان گذشته، شاهد عرضه انواع رزین پلی استر در حجم زیاد می باشیم.

کاربرد رزین پلی استر در عرصه هنر

کاربرد رزین پلی استر در عرصه هنر در وهله اول باید بدنید که رزین پلی استر انواع بسیار مختلفی دارد و هر کدام از انواع این محصول، مرتبط با تولیدات کالاهای خاص در عرصه های مختلف می باشند. با عنایت بر این امر که رزین پلی استر معمولا بسیار سمی است، پس باید نوعی از آن در صنعت هنر استفاده شود که فاقد مواد افزودنی سمی و خطرناک باشد.

بدیهی است که در فعالیت های هنری، این محصولات ارتباط مستقیم با سلامت افراد دارند. اصلی ترین مصارف رزین پلی استر غیر سمی در صنعت به شرح زیر می باشد:

مجسمه سازی: به دو روش از رزین پلی استر در عرصه مجسمه سازی در جهت رنگ آمیزی مجسمه ها استفاده می شود. در حالت اول رنگ پودری با کاتالیزگری به نام هاردنر ترکیب می شود و بر روی مجسمه ها پاشیده می شود. این روش بیشتر برای رنگ آمیزی مجسمه های خاکستری و سفید انجام شده و برای رنگ های شاد و روشن کاربرد ندارد.

اما در روش بعدی که در جهت رنگ آمیزی مجسمه های رنگی است، رنگ های خمیری و مایع با یکدیگر ترکیب شده و با افزون مواد رنگی مختلف به آن ها، با دستگاه های خاص بر روی مجسمه ها پاشیده خواهند شد و به این ترتیب، شما می توانید تمام رنگ های دلخواه خود را برای رنگ آمیزی این مجسمه ها استفاده کنید.

تابلو سازی: در صنعت تابلو سازی نیز از رزین پلی استر، بیشتر برای رنگ آمیزی این تابلو ها استفاده می شود. البته سناریو رنگ آمیزی تابلوها قطعا به مراتب پیچیده تر از رنگ آمیزی مجسمه می باشد.

زیرا تابلوها باید از رنگ های شاد و متنوعی بهره بگیرند تا طرح جالب و قشنگ در نهایت نمایان شود.

طریقه استفاده رزین پلی استر در بنیان کالا

طریقه استفاده رزین پلی استر در بنیان کالا قبل از شناسایی طریقه استفاده از رزین پلی استر در بنیان کالا، بهتر است که نکاتی را درباره این محصول بدانیم تا بتوانیم طریقه استفاده از آن را در صنایع مختلف نیز به طور دقیق بشناسیم. اصلی ترین نکات درباره رزین پلی استر به شرح زیر می باشد:

 • پلی استر در وهله اول یک مایع غلیظ است که در نگاه اول شباهت زیادی به مربا دارد، اگر این مایع کاملا سفت شود به حالت جامد در آمده و پس از آن در بنیان کالا قابل استفاده خواهد بود. طریقه سفت شدن رزین پلی استر، با حرارت خیلی زیادی که به آن داده می شود امکان پذیر است.
 • در جهت استفاده از این محصول در بنیان کالا، باید صنعتگران بدانند که تمام دقت خود را باید در سناریو تولید این محصول به کار بگیرند زیرا پس از دادن حرارت به پلی استر و سفت شدن آن، مولکول هایش خیلی به هم نزدیک می شوند و دیگر امکان برگرداندن پلی استر به حالت مایع وجود نخواهد داشت و اگر محصول تولید شده، قابل استفاده نباشد، طبیعتا آن صنعت متحمل ضرر خواهد شد.
 • کثیری از رزین پلی استرهای موجود در صنعت، سمی می باشند و طبیعتا از محصولی باید در صنایع بنیان کالا استفاده شود که فاقد مواد افزودنی و سمی باشد. زیرا در صنعت بنیان کالا، این محصولات ارتباط مستقیم با سلامت افراد خواهند داشت.
 • در جهت استفاده از رزین پلی استر در بنیان کالا، باید این محصولات در دمای نهایت، ۲۰ درجه سانتیگراد نگه داری شوند و زیاد شدن یا کم شدن دما، ممکن است که به این محصولات آسیب برساند.
 • نهایتا ۵ کیلوگرم از این محصولات باید در بنیان کالا استفاده شود، زیرا این محصول به شدت بد بود می باشد و زیاد شدن آن، موجب آزار و اذیت صنعتگران خواهد شد.
 • اگر رزین پلی استر در دما و مکان درست نگه داری شود، نهایت عمر آن حدود ۱۲ ماه خواهد بود.

روش های قالب گیری انواع رزین پلی استر

روش های قالب گیری انواع رزین پلی استر قالب گیری مرحله نهایی انواع رزین پلی استر می باشد. زمانی که تمام مراحل تولید انواع این محصولات انجام شد، در نهایت آنها را در قالب های ۲۵ کیلویی بسته بندی می نمایند و به بازار روانه می کنند.

پلی استر ماده ای است که در صنعت کاغذ دیواری، مجسمه سازی و… استفاده می شود و ارتباط مستقیم با رنگ های مختلف دارد، بنابراین قالب های در نظر گرفته شده برای این محصول باید بزرگ و سنگین باشد تا نیاز صنعتگران را تا مدت طولانی تامین کند و نیازی نباشد که ایشان پس از طی مدت کوتاه، برای تهیه مجدد این محصولات روانه بازار شوند.

رزین پلی استر مایعی به شکل مربا می باشد و زمانی که حرارت خیلی زیاد به آن داده می شود، در نهایت به شکل ژله در می آید و اگر برای مدتی خنک شود، سفت و محکم می گردد و در این زمان برای فعالیت های مختلف صنعتی قابل استفاده می باشد.

این روش یکی از بهترین روش های قالب گیری انواع رزین پلی استر است. نکته ای که صنعتگران باید به آن توجه داشته باشند این است که رزین پلی استر سفت شده را دیگر نمی توان به حالت اول برگرداند، پس باید در سناریو تولید این محصول، نهایت دقت در نظر گرفته شود تا در نهایت بتوان این محصولات را با کیفیت خیلی ایده آل تولید نموده و روانه بازار کرد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۵ / ۵٫ تعداد آرا: ۱

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.